16 prievadų komutatorius WI-Tek Wi-SF120GF

16 prievadų komutatorius WI-Tek Wi-SF120GF

99,22 € su PVM
PVM suma: 17,22 € (21%)
Sandėlyje: Išparduota
Kiekis
vnt  
Sąsajos: 16 10/100Mbps RJ45 Ports4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports4 SFP Fiber(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Tinklas: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Ventiliatorius: Fanless
Keitimosi pajėgumas: 11.2G
Duomenų perdavimo sparta: 8.17Mpps
Mac adresų lentelė: 8K
Paketo buferio atmintis: 1.5Mb
Jumbo rėmas: 15000 Bytes
Jungties VLAN: YES
Išmatavimai: Product Size:440mm* 180mm*44mm(L*W*H)
Sertifikatai: CE, FCC, RoHS
Pakuotėje: Gigabit SwitchElectric LineGuide Book/Warranty Card
Aplinka: Working Temperature:0℃~40℃Storage temperature :-40℃~70℃Working Humidity :10%~90% RHnon-condensingStorage Humidity:5%~90% RH non-condensing
16FE+4 Gigabit Combo SFP komutatorius , 11.2Gbps , Green Ethernet technologija išsaugo iki 82% energijos ,

Panašios prekės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „GERAI“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.